Sim Bilişim Web tasarim hizmetine başladı
   - Sim Bilişim müşterileri artık Hosting, reseller ve sunucu barındırma hizmetleri dışında web tasarım hizmetinide kullanabilecekler. Web tasarım ekibimiz ile iletişim kurabilmek için webtasarim@simbilisim.com.tr mail adresine mail atmanız yeterlidir.
 


  

   Üyelerimiz için Genel Bilgiler
   - Sunucularımızdan barındırma hizmeti almak isteyen üyelerimiz için NameServer(NS) adreslerimiz

   ns11.simsunucu.com    212.146.145.125
   ns12.simsunucu.com    212.146.145.125
   - Varsayılan Panel adresimiz http://panel.wg-lin01.simsunucu.com:8080
   - Varsayılan Domain Panel adresimiz https://onlinenic.com/cgi-bin/english/correct_domain_new.cgi  

   Reseller ve VPS satışlarımız başlamıştır.

   Dolu müşteriniz mi var? Hepsini tek bir panelden yönetmek mi istiyorsunuz? Şirket ismi sadece sizinki mi görünmesini istiyorsunuz? Sim Bilişim`in bayilik paketlerinden bir tanesi mutlaka size uygun olanıdır.Bayilik paketlerimizi buraya tıklayarak incelemeye ba?layabilirsiniz.

 


   

    Alan adı yönlendirmelerinizi ve ücretsiz yapıyoruz.

  Domain'inizi başka bir domain'e yönlendirmek mi istiyorsunuz? Bu hizmetimizden hiçbir karşılık vermeden, koşulsuz ücretsiz yararlanabilirsiniz.Bize info@simbilisim.com.tr adresimizden ulaşıp konu ile ilgili ayrıntı alabilirsiniz.


   

    Yeni Serverlarımız datacenter da yerini aldı.

   Yeni sunucularımızı Türkiye içinde daha hızlı bağlantı sağlayabilmeniz için yine Türkiye içine yerleştirmeye karar verdik. Bağlantımız Fiber altyapısı ile sağlanmaktadır. Bir sorun çıkmasına karşılık 7/24 müdahale ekibi lokasyonda destek vermektedir.